banner

Folie samoprzylepne — litery samoprzylepne

Litery i napisy samoprzylepne w dowolnych rozmiarach

Napisy samoprzylepne w dowolnych rozmiarach wycinane są na ploterze komputerowym.

Napisy oraz znaki graficzne "pod wymiar" z folii samoprzylepnej, w kolorach z palety kolorów folii ORACAL, stosowane są do samodzielnego klejenia na witryny, samochody, tablice informacyjne, plansze reklamowe, szyldy, okna, jachty, łodzie, motorówki (np. numery rejestracyjne), itp.


Litery i cyfry samoprzylepne oraz napisy i znaki graficzne w dowolnych rozmiarach i kolorach cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają samodzielne wyklejenie własnej reklamy lub napisów informacyjnych przygotowanych "pod wymiar".

Od zastosowania zależy strona pokrycia klejem:

Projekt napisu z folii samoprzylepnej

Nasze studio graficzne służy pomocą w dobraniu odpowiedniej czcionki, wielkości napisów oraz kolorów w celu uzyskania dobrego efektu reklamowego lub informacyjnego.

Gotowe literki i cyfry — alfabety

Jesteśmy producentem popularnych alfabetów ("literek") sprzedawanych w sieci hurtowni i sklepów papierniczych w całym kraju. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową alfabetów i cyfr.

Oferujemy standardowe rozmiary i kolory tak przygotowanych liter i cyfr: 0,7cm, 1cm, 1,5cm, 2cm, 3cm, 4cm, 5cm, 7cm, 10cm, 15cm.

Litery z folii samoprzylepnej produkujemy w sześciu podstawowych kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, białym, żółtym i zielonym.


Zapraszamy do składania zamówień.

poligrafia-reklamy-klienci

FONT Poligrafia-Reklamy
01-496 Warszawa
ul. Morcinka 32
Bemowo Lotnisko

font@poligrafia-reklamy.pl

602 12 88 92
22 664 10 94